Rozegrano ostatniego piątkowego „blitza” w 2015 roku

W piątek, 18 grudnia b.r. rozegrano dziesiąty i zarazem ostatni tegoroczny turniej szachów błyskawicznych (P 3’+2”) w ramach Grand Prix Dyrektora MOK, który na starcie zgromadził 26 zawodników.

W zawodach rozegranych systemem szwajcarskim na dystansie 7 podwójnych rund zwyciężył z dorobkiem 11,5 punktów Wiesław Banach, który wyprzedził Karola Nawrockiego oraz Jana Kujawskiego – obaj po 11 punktów. Zawody sprawnie sędziował Szymon Banach.   

Była to ostatnia w 2015 roku impreza szachowa w Pierwszej Stolicy, co oczywiście nie oznacza, że w okresie świąteczno-noworocznym nasi reprezentanci biorą rozbrat z królewską grą. O ich występach będziemy sukcesywnie informować. 

Zobacz także:

Wyniki X turnieju szachów błyskawicznych (P 3’+2″) GP Dyrektora MOK – Gniezno, 18.12.2015 roku

Klasyfikacja generalna