Rozegrano pierwszy z czerwcowych turniejów GP Dyrektora MOK

W piątek, 3 czerwca b.r. rozegrano szósty tegoroczny turniej szachów szybkich w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. 

Jak zwykle przeprowadzony on został systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempem 8’+3”. W gronie 12 uczestników zwyciężył Szymon Banach, który wyprzedził Maksymiliana Łepskiego – obaj po 6 punktów oraz Dawida Romańskiego – 4 punkty. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następną „piątkową” imprezą w MOK-u będzie turniej szachów błyskawicznych P 5′, który rozegrany zostanie w dniu 10 czerwca b.r. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

Zobacz także: 

Wyniki VI turnieju GP Dyrektora MOK w szachach szybkich – Gniezno, 3.06.2016 roku

Klasyfikacja indywidualna po VI turniejach

Klasyfikacja drużynowa po VI turniejach