Rozegrano pierwszy z październikowych turniejów w MOK-u

W piątek, 9 października b.r. rozegrano pierwszy z październikowych turniejów w ramach rozgrywek Grand Prix Dyrektora MOK. 

Odbył się wówczas turniej przeprowadzony systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. W gronie aż 25 uczestników zwyciężył Łukasz Bardeli, który wyprzedził Szymona Banacha – obaj po 6,5 punktów i Mirosława Sobczaka – 5 punktów. Następną zaplanowaną „piątkową” imprezą w MOK-u będzie turniej szachów błyskawicznych P 3’+2”, który rozegrany zostanie w dniu 23 października. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także: 

Wyniki VIII turnieju GP Dyrektora MOK 2015 w szachach szybkich – Gniezno, 9.10.2015

Indywidualna klasyfikacja GP Dyrektora MOK w szachach szybkich po VIII turniejach

Drużynowa klasyfikacja GP Dyrektora MOK w szachach szybkich po VIII turniejach