Rozegrano trzeci turniej z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK

W piątek, 2 marca b.r. rozegrano w Miejskim Ośrodku Kultury trzeci turniej dla dzieci z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK.

W imprezie udział wzięło 30 adeptów królewskiej gry. Zawody przeprowadzono na dystansie 6 dwudziestominutowych rund. Zwycięstwo w kategorii wiekowej powyżej dziesiątego roku życia odniósł z dorobkiem 5,5 punktów Alan Jagodziński, który wyprzedził Olafa Jagodzińskiego – 5 punktów i Macieja Stanczewskiego – 4 punkty. W klasyfikacji do lat dziesięciu triumfowała Lena Frąckowiak – 5 punktów, wyprzedzając Karola Stanisławskiego – 4,5 punktów i Annę Oszutowską – 4 punkty. W grupie wiekowej do lat ośmiu na pierwszym miejscu rywalizację zakończyła Aleksandra Łukasik – 4 punkty przed Oliwierem Radwańskim – 3 punkty i Krzysztofem Ochotnym – 25 punktów. Turniej sprawnie sędziował Mirosław Sobczak.

Kolejny turniej z tego cyklu w piątek, 6 kwietnia.

Zobacz także:

Wyniki 3. Turnieju GP ELPOS-PRYMUS-MOK 2018 

Zdjęcia nadesłane przez Macieja Frąckowiaka