Rozegrano zaległy turniej z cyklu GP Dyrektora MOK

W piątek, 19 października b.r. rozegrano przełożony, siódmy turniej z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK w szachach szybkich. 

W 7-rundowym turnieju rozegranym tempem 8’+3″ udział wzięło 21 zawodników. Zwycięstwo  z dorobkiem 6,5 punktów odniósł Mirosław Sobczak, który wyprzedził Emila Wiśniewskiego i Jana Kukorowskiego – obaj po 5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 18 triumfował Jan Kukorowski; do lat 14 Michał Maćkowiak – 3 punkty, do lat 10 Mikołaj Gubała – 4 punkty, zaś do lat 8 Aleksandra Łukasik – 3 punkty.  

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej z tego cyklu odbędzie się już za tydzień, 26 października b.r. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki siódmego turnieju

Klasyfikaca indywidualna po 7 turniejach

Klayfikacja drużynowa (par) po 7 turniejach