Rozgrywki GP Dyrektora MOK 2015 nabierają tempa

Nabierają tempa rozgrywki Grand Prix Dyrektora MOK 2015. We wczorajszy piątek, 30 stycznia b.r. odbył się pierwszy z dziesięciu zaplanowanych turniejów szachów szybkich P 8’+3″, rozgrywanych systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.

Na jego starcie stanęło 20 szachistów. Zwycięstwo z dorobkiem 6 punktów odniósł Szymon Banach, który wyprzedził Łukasza Bardeli – 6 punktów oraz Wiesława Banacha – 5 punktów. Warto zwrócić uwagę na istotne novum w regulaminie cyklu GP Dyrektora MOK w szachach szybkich, czyli prowadzoną w tych rozgrywkach klasyfikację drużynową (szczegóły w komunikacie).

Zawody sędziował Piotr Przybylski. Następną imprezą będzie turniej szachów szybkich P 8’+3”, który rozegrany zostanie w dniu 6 lutego. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki I turnieju GP Dyrektora MOK 2015 w szachach szybkich – Gniezno, 30.01.2015 roku

Klasyfikacja indywidualna po I turnieju

Klasyfikacja drużynowa po I turnieju