Rozgrywki IV ligi seniorów zakończone

W niedzielę, 27 marca b.r. odbył się w Witkowie ostatni zjazd IV ligi seniorów, podczas którego rozegrano dwie rundy decydujące o ostatecznym kształcie tabeli. Trzecia drużyna gnieźnieńskiego Chrobrego, która uczestniczyła w tych rozgrywkach tym razem rozegrała mecze z zespołami z czołówki klasyfikacji.

W pierwszym uległa UKS Pogoni Nowe Skalmierzyce w stosunku 0,5-4,5, zaś w drugim niespodziewanie zremisowała z triumfatorem całych rozgrywek, ekipą UKS Smecz Konin 2,5-2,5. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Szymon Banach – 0,5 punktu, Kazimierz Kujawski – 0,5, Przemysław Doberschütz – 0, Wojciech Doberschütz – 1, Agata Wesołowska – 1 (wszyscy z 2 partii). Ostatecznie Chrobry III ukończył rywalizację na 8 pozycji z dorobkiem 7 punktów (3 mecze wygrane, 1 zremisowany, 5 przegranych). Nasi zawodnicy punktowali w następujący sposób: Piotr Czapliński – 3 (z 5 partii), Szymon Banach – 4,5 (9), Wiesław Adamczyk – 1 (4), Ireneusz Krygier – 0 (2), Kazimierz Kujawski – 3,5 (5), Łukasz Nowak – 1 (2), Przemysław Doberschütz – 0 (4), Wojciech Doberschütz – 1,5 (5), Agata Wesołowska – 3 (7).

 

 

Zobacz także:

Wyniki IV ligi seniorów Witkowo 27 marca 2011 r oraz podsumowanie rozgrywek