Rozgrywki ligowe seniorów nabierają tempa

Nabierają tempa rozgrywki Wielkopolskiej Ligi Seniorów. W minioną niedzielę, 3 lutego rozegrano po dwie kolejne rundy zarówno na poziomie III jak i IV ligi. Występująca w III lidze drużyna Chrobrego II w pierwszym wczorajszym meczu zdecydowanie pokonała LKS Piast Śrem w stosunku 4,5-1,5, zaś w drugim nieznacznie uległa silnej ekipie MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2,5-3,5. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Winicjusz Fengier – 1, Mirosław Sobczak – 1, Szymon Banach – 1,5, Emil Wiśniewski – 1,5, Ireneusz Krygier – 1, Zuzanna Szeląg – 1.

Natomiast reprezentująca nasz klub w rozgrywkach Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów drużyna Chrobrego III odniosła dwa zwycięstwa. W pierwszym pokonała zespół Kilińskiego OSiR Trzemeszno 3,5-1,5, zaś w drugim rozgromiła MUKS Wieżę Kórnicką II Kórnik w stosunku 5-0. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Piotr Grzelachowski – 2, Marek Nawrocki – 1, Karol Nawrocki – 2, Lidia Stelmaszyk – 1,5, Ewa Zagrodzka – 2.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Szczegółowe wyniki Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów