Rozgrywki ligowe w Gorzycach Wielkich i Kórniku

W niedzielę, 5 marca rozegrano kolejne mecze w ramach III Wielkopolskiej Ligi Seniorów i IV Wielkopolskiej Ligi Seniorów – grupa B, w której występują zespoły Chrobrego.

Zjazd IV Wielkopolskiej Ligi Seniorów z udziałem dwóch naszych drużyn odbył się w Gorzycach Wielkich i zaliczyć go należy do bardzo udanych. Wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwem gnieźnieńskich ekip. Chrobry III pokonał KS Orły Pleszew 3-2 oraz GKS Gorzyce Wielkie 3,5-1,5, Chrobry IV wygrał z GKS Gorzyce Wielkie 4-1, a z KS Orły Pleszew 3-2.

Punkty dla Chrobrego III zdobywali: Jacek Miętkiewicz – 1, Emil Wiśniewski – 2, Maksymilian Łepski -0, Jan Kabziński – 1,5 i Ewa Zamiar -2.

Punkty dla Chrobrego IV zdobywali: Marcel Butyrowski – 2, Jan Kukorowski – 1, Rafał Macherzyński – 2, Piotr Krawczyk – 1,5 i Agata Wesołowska – 0,5.

Trzecioligowa drużyna LKS Chrobry II Gniezno rywalizowała w Kórniku. W pierwszym spotkaniu z zespołem MUKS Wieża Kórnicka Kórnik zanotowała remis 3-3, a w drugim meczu z LKS Piast Śrem odniosła zwycięstwo 4,5-1,5.

Punkty dla Chrobrego II zdobywali: Szymon Banach – 1, Krzysztof Raczyński – 0,5, Wiesław Banach -1,5, Rafał Nowak -1,5, Mirosław Sobczak –2 i Zuzanna Szeląg –1.

Podczas kolejnego, ostatniego w tym sezonie zjazdu, który odbędzie się 9 kwietnia w Gnieźnie, Chrobry II zmierzy się z zespołami ASSz Lipno Stęszew i UKS Szach Wolsztyn. Drużyny Chrobry III i Chrobry IV rywalizować będą z ekipami UKS Kiełbaska Kościelec i ubezpieczenia7dni.pl Hetman III Konin.

Zobacz także:

Serwis turniejowy IV ligi

Serwis turniejowy III ligi