Rozgrywki ligowe z udziałem gnieźnieńskich drużyn wkraczają w decydującą fazę

W niedzielę, 24 lutego b.r. rozegrano kolejne rundy w ramach Wielkopolskiej III oraz IV Ligi Seniorów oraz Międzyregionalnej Ligi Szachowej CENTRUM, w których uczestniczą gnieźnieńskie drużyny. Występujący w III lidze zespół Chrobrego II zmierzył się w Stęszewie z ekipami miejscowego Lipna oraz z drużyną Szacha Wolsztyn, odnosząc w obu meczach zwycięstwo w stosunku 3,5-2,5 Punkty dla Chrobrego II zdobyli: Szymon Banach – 0, Wiesław Banach – 0,5, Rafał Nowak – 1,5, Marcel Butyrowski – 2, Łukasz Nowak – 1,5, Oktawia Wilk – 1,5.

Rozgrywki IV ligi weszły w fazę play-off. Występujące w nich zespoły Chrobrego III i Chrobrego IV rywalizowały w Gnieźnie w meczu derbowym, notując remis 2,5-2,5. Punkty dla Chrobrego III zdobyli: Jan Wojdak – 1, Kamil Żurawski – 0, Jan Kabziński – 0, Mateusz Żurawski – 1, Ewa Zamiar – 0,5. Natomiast dla Chrobrego IV punktowali: Jan Kukorowski – 0, Jarosław Tomczykowski – 1, Zygmunt Kujawski – 1, Witold Lewandowski – 0, Agata Wesołowska – 0,5.

Natomiast rywalizująca w Lidze Międzyregionalnej Szachowej CENTRUM ekipa Prymusa Gniezno uległa w Ślesinie doświadczonym zespołom Tęczy Turek 0-4 i RPW Okucia Budowlane Łódź 0,5-3,5. Gnieźnianie punktowali następująco: Karol Stanisławski – 0,5, Oskar Radwański – 0, Tymoteusz Bakaj – 0, Filip Witkowski – 0.

Zobacz także: 

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów

Strona Międzyregionalnej Ligi Szachowej CENTRUM