Rozgrywki w Nakle z udziałem szachistów Chrobrego

W dniach 6-11 lutego w Nakle odbyły się 70 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w szachach. Zawody rozegrano w dwóch grupach turniejowych : OPEN A na dystansie 9 i OPEN B na dystansie 7 rund, tempem 90’+30”.

W grupie A, z udziałem 14 zawodników, Dawid Romański zdobył 5 punktów i zajął 5 miejsce, natomiast w stawce 12 szachistów grupy B Marek Romański z 3,5 punktami uplasował się na miejscu 7.

Udany występ zanotował Jan Kukorowski w imprezie towarzyszącej mistrzostwom -Turnieju Błyskawicznym o Puchar Prezesa KPZSzach, która odbyła się w czwartek, 9 lutego i na starcie której stanęło 15 uczestników. Po rozegraniu 9 rund tempem 3’+2” junior Chrobrego zgromadził 6,5 punktów i zajął 3 miejsce.

Zobacz także:

Wyniki 70 Otwartych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego, grupa A

Wyniki 70 Otwartych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego, grupa B

Wyniki Turnieju Błyskawicznego o Puchar Prezesa KPZSzach