Rozpoczęły się rozgrywki IV Wielkopolskiej Ligi Seniorów

W niedzielę 13 stycznia zainaugurowano rozgrywki IV Ligi Seniorów grupa B. Do tegorocznych zawodów zgłoszonych zostało 12 drużyn. Pierwszy zjazd z udziałem drużyny Chrobry III Gniezno odbył się w Ostrowie Wielkopolskim. Gnieźnieńscy szachiści rozegrali 2 mecze.  W pierwszym ulegli drużynie MGOK Gambit Ślesin 2:3 , w drugim pokonali Smecz II Konin 3:2. Warto zaznaczyć, że  w składzie zespołu znaleźli się utalentowani juniorzy, którzy w tego typu rozgrywkach nabierają cenne doświadczenie w konfrontacji z seniorami zaprawionymi w ligowych bojach.

 

Punkty dla Chrobrego zdobywali: Piotr Grzelachowski 1, Marek Nawrocki 0, Karol Nawrocki 2, Wojciech Doberschutz 1, Ewa Zagrodzka-Zamiar 1. Następny zjazd 3 lutego w Koninie.

Zobacz także:

Wyniki IV Wielkopolskiej Ligi Seniorów