Rozpoczyna się drugi zjazd ekstraligi

Dziś w Katowicach rozpoczyna się drugi zjazd szachowej ekstraligi, w której udział biorą zawodnicy bezokularów.pl Chrobry Gniezno. Każda z dziesięciu drużyn rozegra podczas tego weekendu trzy kolejne rundy (4., 5. i 6.). Naszą ekipę czekają niezwykle trudne potyczki z doświadczonymi i utytułowanymi zespołami, w których składach aż roi się od zawodników legitymujących się tytułami arcymistrzowskimi. Oto rozkład gier zespołu bezokularów.pl Chrobry Gniezno:

Runda 4. piątek, 4.09. godz. 15.00: bezokularów.pl – KSz Stilon Gorzów Wlkp

Runda 5. sobota, 5.09. godz. 15.00: Baszta MOS Żnin – bezokularów.pl

Runda 6. niedziela, 6.09. godz. 10.00: bezokularów.pl – Votum SA POLONOIA Wrocław

Zapraszamy wszystkich do śledzenia bezpośredniej transmisji na oficjalnej stronie ekstraligi.

Zobacz także:

Strona Sygnity Ekstraliga 2015