Rozpoczynają się rozgrywki II ligi seniorów

W sobotę, 7 września b.r. rozpoczynają się w Poroninie rozgrywki II ligi seniorów, w których od wielu lat uczestniczy pierwsza drużyna Chrobrego Gniezno. W tym roku nasz zespół aspiruje do pierwszoligowego awansu, który uzyskają trzy najlepsze zespoły spośród 32 startujących ekip. Stało się tak dzięki pozyskaniu na zasadach transferu definitywnego trzech bardzo silnych zawodników, z występem których wiązać można spore oczekiwania. Są nimi: mistrz międzynarodowy Krzysztof Chojnacki z AZS Poznań oraz legitymujący się tytułem kandydata na mistrza, uzdolnieni bracia bliźniacy Jan i Paweł Musiałkiewiczowie z UMKS Na Pięterku Poznań. Tegoroczny skład Chrobrego uzupełniają zawodnicy, którzy wielokrotnie reprezentowali barwy naszego klubu w tych rozgrywkach: Vaidas Sakalauskas, Łukasz Bardeli oraz Jagoda Gołek.

 

Należy zatem życzyć naszym szachistom skutecznej gry, która pozwoli uzyskać pierwszy w historii klubu awans do I ligi seniorów. Zachęcamy do śledzenia „na żywo” partii z Poronina. Początek każdej rundy (oprócz ostatniej) o godzinie 15.00.

Zobacz także:

Strona II ligi seniorów w serwisie Chessarbiter