Ruszają zajęcia szkółki szachowej MOK

Wraz z początkiem września ruszają w Miejskim Ośrodku Kultury zajęcia szkółki szachowej. Według wstępnych zapewnień dyrektora MOK-u Pawła Kostusiaka zachowany zostanie ich ubiegłoroczny kształt i wymiar. I tak: – w jutrzejszy poniedziałek, 2 września w godzinach 17.00-18.30 odbędą się w sali 402 zajęcia w grupie początkującej. Na zajęcia w tej grupie uczęszczać będą osoby, które rozpoczęły szachową edukację w roku ubiegłym oraz te, dla których będzie to pierwszy kontakt z szachowym instruktorem. W tym miejscu chcielibyśmy zaprosić dzieci ze szkół podstawowych, które znają już zasady gry szachowej lub też chciałyby się dopiero ich nauczyć. Prosimy o telefoniczny kontakt z instruktorem tej grupy Mirosławem Sobczakiem (723349474).

– w środę, 4 września w godzinach 17.00-19.00 zapraszamy do sali 419 uczestników grupy średniozaawansowanej.

– w czwartek, 5 września w godzinach 17.00-19.00 również w sali 419 rozpoczną się zajęcia dla grupy zaawansowanej.

W pierwszym tygodniu zajęć proszę przybyć zgodnie z ubiegłorocznym podziałem na grupy.

Informacja o dodatkowych zajęciach i konsultacjach (m.in. dla członków kadry I zespołu) podana zostanie w terminie późniejszym.