Ruszają seniorskie rozgrywki ligowe 2016/2017

Rozpoczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2016/2017 z udziałem zespołów Chrobrego. Przez parę miesięcy będziemy śledzić zmagania drużyny Chrobry II w III Wielkopolskiej Lidze Seniorów i rywalizację dwóch ekip Chrobry III i Chrobry IV w IV lidze (grupa B). Zarówno w III jak i IV lidze bierze udział po 12 drużyn i zawody przeprowadzone zostaną systemem kołowym z zastosowaniem „par sąsiedzkich”.

Inauguracja rozgrywek ligowych już w najbliższą niedzielę, 20 listopada. Drużyna 3-ligowa zmierzy się w wyjazdowym meczu z JKSz Jarocin. W IV lidze pierwszym starciem będzie derbowy pojedynek gnieźnieńskich ekip. Mecz Chrobry III- Chrobry IV odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury, początek o godzinie 10.00.

Kapitanami drużyn są: Chrobry II- Mirosław Sobczak, Chrobry III- Ewa Zamiar, Chrobry IV- Rafał Macherzyński.

Zobacz także:

Serwis turniejowy III ligi

Serwis turniejowy IV ligi