Ruszają tegoroczne rozgrywki Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów

Jak co roku w styczniu ruszają rozgrywki Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów.

Już jutro, wyjazdowym meczem z Piastem Śrem, swoją rywalizację w III lidze zainauguruje drużyna Chrobrego II Gniezno. Natomiast w rozgrywkach IV ligi gr. B Pierwszą Stolicę reprezentują dwa zespoły: Chrobry III i Chrobry IV. W tej klasie rozgrywkowej rywalizacja rozpocznie się w niedzielę, 17 stycznia b.r., kiedy to w gnieźnieńskim MOK-u odbędzie się pierwszy zjazd ligi.

Wszelkie pytania dotyczące spraw rozgrywek (m.in. kwestie składów, wyjazdów na poszczególne mecze itp.) kierować należy do kapitanów drużyn:

Chrobry II – Mirosław Sobczak

Chrobry III – Ewa Zamiar 

Chrobry IV – Emil Wiśniewski 

Zobacz także: 

Wielkopolska III Liga Seniorów

Wielkopolska IV Liga Seniorów – gr. B1