Seniorzy Chrobrego rozpoczynają rozgrywki II ligi

Seniorzy gnieźnieńskiego Chrobrego rozpoczynają dziś rywalizację w rozgrywkach II ligi, które w dniach 1-9 września b.r. odbywać się będą w nadmorskich Łazach.  Po raz pierwszy skład naszej ekipy został ustalony w wyniku kwalifikacji, czyli wyników uzyskanych w dwóch tegorocznych turniejach: majowych mistrzostwach Gniezna oraz sierpniowym turnieju o puchar dyrektora GOSiR. Tym razem naszej drugoligowej drużyny nie mógł zasilić mistrz międzynarodowy Vaidas Sakalauskas, który jako trener kobiecej reprezentacji Litwy uczestniczy w rozgrywanej w Turcji olimpiadzie szachowej. W jego miejsce, tzn. na pierwszą szachownicę, ściągnięty został do naszego klubu na zasadzie wypożyczenia utalentowany junior Jan Musiałkiewicz, z którego występem wiążemy duże nadzieje. Rezultaty naszej drużyny śledzić można na stronie II ligi.

 

Zobacz także:

Strona II ligi seniorów

strona serwisu chessarbiter