Seniorzy Chrobrego wrócili do rozgrywek Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów

Po przerwie związanej z zimowymi feriami w niedzielę, 8 marca wznowiono rozgrywki Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów, w których występują drużyny gnieźnieńskiego Chrobrego.

Rywalizująca w III lidze drużyna Chrobrego II udała się w dość mocno osłabionym składzie do Zakrzewa, gdzie rozegrała dwa mecze z pretendującymi do awansu do II ligi ekipami Korony Zakrzewo oraz Lipna Stęszew. Oba mecze zakończyły się porażką naszego zespołu w stosunku 1-5. Punkty dla Chrobrego zdobyli: Rafał Nowak – 1, Szymon Banach – 1, Piotr Kamiński – 0, Kamil Żurawski – 0, Piotr Grzelachowski – 0, Zuzanna Szeląg – 0.

 

Znacznie bardziej udanie zakończyła się wyprawa zespołu Chrobrego III do Nowych Skalmierzyc, gdzie rozegrano dwie kolejne rundy Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów. W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała OTSz III Ostrów Wielkopolski w stosunku 4-1, zaś w drugim TTSz Tęcza Turek 3,5-1,5. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Marek Nawrocki 1,5, Dawid Romański – 2, Jacek Mietkiewicz – 1, Jan Kukorowski – 1, Ewa Zamiar – 2.

Zobacz także:

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów