Słodki poczęstunek przed turniejem piątkowym

Pragniemy zaprosić wszystkich miłośników szachów, zwłaszcza uczestników piątkowych turniejów GP Dyrektora MOK, uczestników szkółki szachowej oraz ich rodziców na słodki poczęstunek z okazji zakończenia sezonu szachowego w Miejskim Ośrodku Kultury.

Będzie on miał miejsce w sali 402 MOK, bezpośrednio przed turniejem GP Dyrektora MOK, w najbliższy piątek, 10 czerwca b.r. o godzinie 17.30. Jednocześnie informujemy, że ostatni turniej z cyklu GP Dyrektora MOK odbędzie się 17 czerwca o stałej porze. Jednak z uwagi na udział kilkunastoosobowej ekipy Chrobrego w Finale Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w Żerkowie, zakończenie planujemy właśnie w najbliższy piątek (10.06.2011). Spotkania szachowe w MOK, w tym zajęcia szkółki szachowej, odbywają się w czerwcu zgodnie z harmonogramem i trwają do zakończenia roku szkolnego.