Słowo prezesa do juniorów wyjeżdżających do Kalisza

Prezes Chrobrego Emil Wiśniewski nadesłał pismo, w którym zwraca się do naszych juniorów wyjeżdżających jutro na rozgrywki Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów do Kalisza. Oto jego treść:

 

Ligę czas zacząć Puszcza oczko

Już w sobotę zaczynają się rozgrywki  III i IV ligi juniorów. Myślę, że dla Was, ale również dla klubu jest to najważniejsze wydarzenie szachowe w tym roku.

Po zeszłorocznym awansie do III ligi postanowiliśmy wzmocnić skład juniorką starszą. Wypożyczyliśmy na rozgrywki silną zawodniczkę ze Zbąszynia – Asię Fedan. Mam nadzieję, że zdobędzie kilka cennych punktów i wspomoże zespól w osiągnięciu dobrego wyniku. W zestawieniu średniego rankingu drużyn zajmujemy w tej chwili  szóste miejsce, ale myślę, że w tabeli  końcowej będzie to miejsce w granicach czwartego, a może lepiej.

W tym roku zadebiutuje w rozgrywkach IV ligi drużyna Chrobrego II, w głównej mierze złożona z młodszych, trochę mniej doświadczonych zawodników. Dla większości z Was będzie to pierwszy start w rozgrywkach drużynowych tego typu. Zajęcie w tabeli miejsca w pierwszej dziesiątce będzie dla klubu satysfakcjonującym wynikiem.

Życzę wszystkim zadowolenia z gry, zdobycia norm na wyższe kategorie, ale także mile spędzonego czasu w najstarszym mieście w Polsce oraz powrotu do Gniezna z głową pełną pozytywnych wrażeń.

Pamiętajcie!   Chrobry jest dobry!!!!!