Sponsor Chrobrego na rozgrywki II ligi juniorów w Iwoniczu

Miło nam poinformować, że kilka dni temu, dzięki staraniom p. Jacka Kukorowskiego, doszło do podpisania umowy pomiędzy zarządem LKS Chrobry Gniezno a poznańską firmą Celiko S.A.

W jej ramach otrzymamy wsparcie finansowe udziału naszej juniorskiej drużyny w rozgrywkach II ligi, które w tym roku odbędą się w dniach 24 lipca – 2 sierpnia w Iwoniczu. Nasz zespół w tych prestiżowych zawodach występować będzie pod nazwą FRUPP Chrobry Gniezno, która nawiązuje do sztandarowgo produktu firmy Celiko, czyli batonika FRUPP. 

Nasi juniorzy rywalizujący przez kilka ostatnich dni na turnieju w Kowalewie Pomorskim mieli już okazję występu w nowych koszulkach, przedstawiających logo Chrobrego Gniezno, logotyp wspomnianego produktu oraz – na plecach – nazwisko zawodnika. 

Zobacz także: 

Strona sponsora: Firmy Celiko S.A. 

Strona promowanego produktu: batona FRUPP 

Informacja o sponsoringu oraz zdjęcia z profilu fb Chrobrego Gniezno