Spotkanie i turniej z okazji Świąt Bożego Narodzenia

W piątek, 13 grudnia b.r. odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury tradycyjne spotkanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w którym udział wzięło liczne grono członków naszego klubu, uczestnicy Szkółki Szachowej oraz ich rodzice.

Spotkanie, w którym udział wziął dyrektor MOK-u Dariusz Pilak było okazją do podzielenia się opłatkiem, złożenia sobie życzeń, podziękowań, a także podsumowania tegorocznych dokonań naszych reprezentantów. W jego trakcie rozegrano 9-rundowy turniej szachów błyskawicznych P 3’+2”, w którym rywalizowało aż 45 amatorów królewskiej gry. Zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Krzysztof Chojnacki, który wyprzedził Szymona Banacha i Krzysztofa Nawrockiego. W grupie do lat 8 najlepszym okazał się Michał Górecki. W klasyfikacji do lat 12: wśród chłopców triumfował Oskar Radwański, a wśród dziewcząt Anna Oszutowska. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski.

Zarząd LKS Chrobry pragnie podziękować wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji spotkania. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy pod adresem Wioletty Bakaj, Marleny Oszutowskiej oraz Anny Szeszyckiej.

Zobacz także:

Wyniki turnieju