Spotkanie wigilijno-noworoczne i blitz piątkowy

W piątek, 16 grudnia w MOK-u odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijno-noworoczne, w którym wzięli udział zawodnicy, działacze oraz sympatycy klubu LKS Chrobry Gniezno. W spotkaniu uczestniczył również dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Dariusz Pilak. W miłej, serdecznej atmosferze zebrani mieli okazję podzielić się opłatkiem, złożyć życzenia świąteczno-noworoczne i porozmawiać nie tylko o szachach. 

Słodki poczęstunek na piątkowe spotkanie przygotowali m.in.: Maria Sobczak, Lucyna Banach, Lidia Żurawska, Agnieszka Kamińska, Zuzanna Szeląg i Adam Wiśniewski.

Bezpośrednio po spotkaniu odbył się turniej szachów błyskawicznych z cyklu Grand Prix Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Zawody, które na starcie zgromadziły 20 uczestników, rozegrane zostały na dystansie 7 podwójnych rund, tempem 3’+2”. Zwycięstwo z dorobkiem 11 punktów odniósł Karol Nawrocki, który wyprzedził Dawida Romańskiego i Piotra Kamińskiego – obaj po 10 punktów.

Runda 2, na pierwszym stole bracia Jan i Kazimierz Kujawscy.

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski.

Zobacz także:

Wyniki XIX turnieju szachów błyskawicznych P’3+2″

Klasyfikacja po XIX turniejach

Zdjęcia ze spotkania i turnieju autorstwa Krzysztofa Szeląga