Startują tegoroczne rozgrywki GP w MOK-u

W lutym startują tegoroczne rozgrywki GP Elpos-Prymus-MOK oraz GP o Puchar Dyrektora MOK. Ten pierwszy cykl inaugurujemy w piątek, 8 lutego b.r., natomiast drugi w piątek, 22 lutego.

Pozostałe terminy oraz szczegóły regulaminu znajdują się w załączonych poniżej komunikatach organizacyjnych.

Prosimy zwrócić uwagę na kilka nowości w obu komunikatach. Jeśli chodzi o GP Elpos-Prymus-MOK, to przesuwamy godzinę rozpoczęcia turnieju na 17.20 (zapisy do 17.10) oraz ustalamy wpisowe przeznaczone na koszty sędziowskie w wysokości 2 zł. Natomiast w przypadku GP o Puchar Dyrektora MOK dokonujemy modyfikacji sposobu przeliczania punktów dla juniora w klasyfikacji końcowej turnieju (w poprzednich edycjach ten sposób przeliczania stosowany był tylko w klasyfikacji open co powodowało, że w klasyfikacji rocznej par udział punktowy juniora był stosunkowo niewelki).

Zobacz także:

Komunikat organizacyjny GP Elpos-Prymus-MOK

Komunikat organizacyjny GP o Puchar Dyrektora MOK