Stypendium sportowe dla Zuzanny Szeląg

W poniedziałek, 28 stycznia b.r. w gnieźnieńskim ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia całorocznego stypendium sportowego przyznawanego przez prezydenta miasta Gniezna. Wśród nagrodzonych znalazła się zawodniczka naszego klubu, niespełna 12-letnia Zuzanna Szeląg. Jej stypendium to efekt nie tylko niewątpliwego talentu Zuzy, ale przede wszystkim systematycznej i sumiennej pracy nad szachami. Jak wiemy przełożyło się to w 2012 roku m.in. na triumf w Mistrzostwach Wielkopolski oraz Mistrzostwach Makroregionu Juniorek do lat 11, a tym samym upragniony awans do tegorocznych Finałów Mistrzostw Polski Juniorek do lat 12, zwanych także Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży w Sportach Umysłowych. Zuzannie gratulujemy, zaś innym naszym juniorom wskazujemy drogę, którą również mogą podążać.

 

Zobacz także:

Szczegółową relację z portalu gniezno.com.pl

Szczegółową relację telewizji TVGniezno

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga