Sukcesy juniorów Chrobrego w Kaliszu

W sobotę i niedzielę, 12 i 13 listopada b.r. dwoje juniorów Chrobrego – Zuzanna Szeląg i Krystian Obara – brało udział w otwartych XLV Mistrzostwach Kalisza. Nasi zawodnicy wystąpili w turnieju B, przeznaczonym dla zawodników z rankingiem 1000-1400 punktów, który rozgrywany był na dystansie 7 rund. Nasi młodzi szachiści potwierdzili spore umiejętności i uplasowali się na czele 32-osobowej stawki zawodników. Pewne zwycięstwo w turnieju odniosła 10-letnia Zuzanna Szeląg, która zgromadziła na swoim koncie 6,5 punktów. Na uwagę zasługuję również bardzo wysokie, 6 miejsce, na którym rywalizację zakończył 8-letni Krystian Obara, z dorobkiem 5 punktów. Warto zaznaczyć, że w turnieju tym Zuzanna wypełniła normę na drugą kategorię szachową. Naszym juniorom gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych!

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki XLV Mistrzostw Kalisza – turniej B, 12-13.11.2011r.

Zdjęcia z turnieju