Sukcesy juniorów Chrobrego w Ślesinie

W sobotę i niedzielę, 21 i 22 maja b.r. odbył się w Ślesinie koło Konina IV Ślesiński Turniej Szachowy, w którym udział wzięło siedmioro młodych szachistów gnieźnieńskiego Chrobrego.

Zawodnicy rywalizowali w grupach podzielonych według posiadanych kategorii szachowych. Nasi juniorzy uplasowali się na następujących pozycjach: W gronie dziewcząt z III kategorią (turniej C) Zuzanna Szeląg zajęła 1 miejsce z dorobkiem 4,5 punktów z 7 partii, wśród dziewcząt z IV kategorią (turniej F) Dorota Doberschütz wywalczyła 2 miejsce (5 punktów z 9 partii), natomiast w grupie zawodniczek z V kategorią (turniej D i E) Aleksandra Hubert okazała się najlepszą (6 z 13). Wśród chłopców, w turnieju (B) dla zawodników z III kategorią Wojciech Doberschütz zakończył rywalizację na miejscu 8 z dorobkiem 2,5 punktów z 7 partii, w gronie zawodników z IV kategoria Kacper Gumienny rywalizujący w turnieju C był 13 (1 z 7), natomiast występujący w turnieju F Gracjan Korytowski uplasował się na miejscu 3 (6 z 9); w grupie chłopców z V kategorią (F) Norbert Walczak zdobył 4,5 punktów z 9 partii co pozwoliło mu zająć 8 miejsce.

 

 

Zobacz także:

Wyniki turnieju B

Wyniki turnieju C

Wyniki turnieju D i E

Wyniki turnieju F

Zdjęcia z turnieju