Sukcesy juniorów Chrobrego w Ślesinie!

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się juniorzy gnieźnieńskiego Chrobrego, którzy w sobotę, 30 kwietnia b.r. rywalizowali w rozegranych w Ślesinie Półfinałach Mistrzostw Wielkopolski Juniorów – strefa wschodnia.

W połączonych grupach chłopców do lat 15 i 18, rywalizujący w klasyfikacji C 18 Kamil Żurawski odniósł bezapelacyjne zwycięstwo z kompletem 7 punktów. Turniej w grupie C 13 całkowicie zdominowali Chrobrzacy: triumfował Mateusz Żurawski – 6 punktów, przed Maksymilianem Łepskim i Wojciechem Kukorowskim – obaj po 5 punktów. Na 6 miejscu zawody zakończył Szymon Konieczka – 3 punkty. W grupie C 11 Aleksander Łepski był 3 z dorobkiem 5 punktów. Pozostali nasi zawodnicy w tej grupie zakończyli rywalizację na następujących pozycjach: 7 Maciej Stanczewski – 4 punkty i wypełniona norma na IV kategorię, 15 Damian Ciszak, 17 Wiktor Jędrys – obaj po 3 punkty i wypełnione normy na V kategorię szachową. Z pierwszym w karierze medalem wrócił do domu Adam Wiśniewski, który reprezentując Szkółkę Szachową MOK Gniezno, rywalizował w grupie dzieci do lat 7. Po zgromadzeniu 4,5 punktów uplasował się na 3 miejscu i wypełnił normę na V kategorię. 

Zobacz także:

Grupa C 15 i 18

Grupa C 13

Grupa C 11

Grupa dzieci do lat 7

Zdjęcia z mistrzostw (po otrzymaniu)