Sukcesy juniorów Chrobrego

W miniony weekend, 12 i 13 grudnia odbyły się dwa turnieje szachów szybkich, w których z powodzeniem wystąpili juniorzy gnieźnieńskiego Chrobrego.

W pierwszym z nich – rozegranym w sobotę, 12 grudnia w Poznaniu – 7-rundowym Mikołajkowym Turnieju Szachowym Młodzieży 13-18 lat zwycięstwo odniósł Krzysztof Raczyński. Natomiast w rozegranym w niedzielę, 13 grudnia w Przyjmie, 9-rundowym XXX Memoriale im. Tadeusza Nowickiego dobrze zaprezentował się Jacek Miętkiewicz, który w silnej stawce 62 zawodników uplasował się na miejscu siódmym. 

Zobacz także: 

Wyniki Mikołajkowego Turnieju Szachowego Młodzieży 13-18 lat – Poznań, 12.12.2015 roku

Wyniki XXX Memoriału i. Tadeusza Nowickiego – Przyjma, 13.12.2015 roku 

Relacja z memoriału ze strony Gminy Golina

Relacja z memorału z portalu Konińskiej Gazety Internetowej