Sukcesy reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 6

W sobotę, 10 października b.r. reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 6 w Gnieźnie: Lena Frąckowiak oraz Leon, Karol i Ewa Szeszyccy wystąpili w Bydgoszczy w drugim w tym sezonie turnieju szachów szybkich ENEA Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2020/21. 

W turnieju A, w klasyfikacji chłopców do lat 9 (C9) Leon Szeszycki okazał się najlepszy. Podobnie było w grupie dziewcząt do lat 13 (D13), w której zwyciężyła Lena Frąckowiak. W tej samej grupie wiekowej chłopców (C13) Karol Szeszycki zakończył rywalizację na miejscu 3. Tym samym, w klasyfikacji drużynowej SP 6 w Gnieźnie okazała się najlepsza.

Natomiast w turnieju B, w grupie dziewcząt do lat 9 (D9) Ewa Szeszycka była 2. 

Zobacz także:

Wyniki turnieju A

Wyniki turnieju B

Zdjęcia nadesłane przez Annę Szeszycką