Sukcesy zawodników Chrobrego w poznańskim festiwalu szachowym oraz mistrzostwach w szachach błyskawicznych

W dniach 23-30 października b.r. odbył się w Poznaniu XXIX Festiwal Szachowy. W turnieju A (9 rund tempem 90’+30″) udział wzięło 67 zawodników, a wśród nich kilku reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego. Na drugim miejscu rywalizację zakończył Krzysztof Chojnacki.

Pozycje wszystkich naszych reprezentantów:

2 – Krzysztof Chojnacki

10 – Jan Kukorowski – III miejsce w klasyfikacji zawodników z rank. 1800-1999

13 – Adam Dźwikowski

23 – Jan Kabziński – wypełniona norma na I kategorię

27 – Andrei Maksimenko Jr

47 – Witold Lewandowski

49 – Dawid Deptuła

Wyniki turnieju

Ostatniego dnia festiwalu zorganizowano Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski W Szachach Błyskawicznych (11 rund tempem 3’+2″). W klasyfikacji kobiet Jagoda Gołek-Schild wywalczyła srebrny medal, zaś Zuzanna Szeląg brązowy. W stawce 125 uczestników nasi reprezentanci zakończyli rywalizację na następujących pozycjach:

20 – Jagoda Gołek-Schild

25 – Zuzanna Szeląg

39 – Andrei Maksimenko Jr

53 – Jan Kabziński

56 – Radosław Mikołajczyk

58 – Adam Dźwikowski

Wyniki mistrzostw