Sukcesy zawodników Chrobrego!

Wraz z początkiem okresu wakacyjnego rozpoczęły się różnego rodzaju turnieje i inne rozgrywki szachowe. Jak co roku uczestniczą w nich również reprezentanci gnieźnieńskiego Chrobrego. W ostatnim czasie odnieśli oni następujące sukcesy:

W rozegranym w dniach 3-4 lipca b.r. w Katowicach IX Szachowym Turnieju Przyjaźni Polsko-Węgierskiej (9 rund tempem 15’+10”) w stawce 179 uczestników Rafał Lubczyński uplasował się na miejscu 8 z dorobkiem 7 punktów.

Szczegółowe wyniki

Również z bardzo dobrej strony zaprezentowali się juniorzy Chrobrego – bracia Alan i Olaf Jagodzińscy, którzy w dniach 3-5 lipca b.r. wystąpili w Otwartych Mistrzostwach Płocka w szachach klasycznych. Zapraszamy do zapoznania się z relacją nadesłaną przez p. Adama Jagodzińskiego:

RELACJA

W Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży do lat 18 w Toruniu (7 rund tempem 10’+3”) w stawce 23 uczestników Antoni Prus uplasował się na miejscu 8 z dorobkiem 4 punktów.

Szczegółowe wyniki