Świąteczne spotkanie oraz ostatni turniej Grand Prix o Puchar Dyrektora MOK

W piątek, 14 grudnia b.r. odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury tradycyjne spotkanie wigilijno-noworoczne, na którym – jak co roku – zgromadzili się członkowie naszego klubu oraz ich rodziny. 

       Spotkanie, w którym uczestniczył dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Dariusz Pilak było okazją do podzielenia się opłatkiem, złożenia sobie życzeń, podziękowań, a także podsumowania tegorocznych dokonań naszych reprezentantów. Najmłodsi otrzymali świąteczne paczki, zaś wszyscy juniorzy atrakcyjne czapeczki z nazwą naszego klubu, ufundowane przez Annę i Dariusza Szeszyckich.

W trakcie spotkania rozegrano ostatni w tym roku turniej szachów szybkich w ramach GP o Puchar Dyrektora MOK. Siedmiorundowe zawody, przeprowadzone tempem 8’+3’, zgromadziły na starcie aż 34 zawodników. Ich triumfatorem okazał się z dorobkiem 6,5 punktów Szymon Banach, który wyprzedził Pawła Nawrockiego – 6 punktów i Kamila Żurawskiego – 5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 8 najlepszą była Aleksandra Łukasik; do lat 10 Mikołaj Gubała, do lat 14 Wojciech Kukorowski, zaś do lat 18 Antoni Kamiński. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Podsumowanie całego tegorocznego cyklu Grand Prix odbędzie się na początku przyszłego roku, po podliczeniu wyników w poszczególnych klasyfikacjach.

Zarząd LKS Chrobry pragnie podziękować wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji spotkania. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy pod adresem p. Wioletty Bakaj, która po raz kolejny podjęła się organizacji świątecznego spotkania.

Zobacz także:

Wyniki grudniowego turnieju GP Dyrektora MOK

Końcowa klasyfikacja drużynowa

Końcowa klasyfikacja indywidualna

Zdjęcia nadesłane przez Wiolettę Bakaj