Szachiści Chrobrego na turniejach w Poznaniu

W niedzielę, 23 czerwca b.r. kilkunastoosobowa ekipa zawodników Chrobrego wzięła udział w dwóch turniejach szachowych zorganizowanych w Poznaniu z okazji Jarmarku Świętojańskiego. Jednym z nich był rozegrany na dystansie 13 rund w formule szachów błyskawicznych (P 5′) Turniej Szachowy na Plaży Miejskiej. W silnej stawce 43 „blitzkarzy” nasi reprezentanci uplasowali się na następujących pozycjach: 7 Paweł Nawrocki – 8 punktów, 11 Rafał Nowak, 13 Szymon Banach – obaj po 7,5 punktów, 14 Mirosław Sobczak, 16 Karol Nawrocki – obaj po 7 punktów, 23 Kamil Jędrzejewski – 6,5 punktów, 26 Marek Nawrocki – 6,5 punktów, 33 Zuzanna Szeląg – 5,5 punktów, 37 Jan Kukorowski – 5 punktów, 40 Wojciech Kukorowski – 4 punkty.

Tymczasem w poznańskiej Galerii MM zorganizowano 7-rundowy turniej szachów szybkich (P 15′), przeznaczony dla juniorów do lat 12. W stawce 44 młodych adeptów szachów bardzo dobrze spisał się jedyny reprezentant Chrobrego – Krzysztof Matysiak. Po zgromadzeniu 5 punktów zakończył rywalizację na bardzo wysokim, 6 miejscu.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki Turnieju Szachowego na Plaży Miejskiej – Poznań, 23.06.2013 r.

Szczegółowe wyniki Turnieju Szachowego z okazji 38 Jarmarku Świętojańskiego – Poznań, 23.06.2013 r.

Zdjęcia nadesłane przez Mirosława Sobczaka

Zdjęcia nadesłane przez Piotra Matysiaka