Szachiści Chrobrego jadą na Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych

W dniach 4 -7 sierpnia b.r., w Koszalinie odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych.

Nasz klub reprezentować będą: w grupie dziewcząt do lat 16 Zuzanna Szeląg, w grupie chłopców do lat 14 Jan Kukorowski, do lat 16 Krzysztof Raczyński. W rozgrywkach szachów szybkich, w grupie do lat 16 zagra także Marcel Butyrowski, a w turnieju szachów błyskawicznych do lat 18 Dawid Romański. Opiekę nad naszymi juniorami podczas mistrzostw sprawować będzie pani Monika Butyrowska. 

Zobacz także:

Strona mistrzostw

Grupa Zuzanny:

Szachy szybkie

Szachy błyskawiczne

Grupa Jana:

Szachy szybkie

Szachy błyskawiczne

Grupa Krzysztofa i Marcela:

Szachy szybkie

Szachy błyskawiczne

Grupa Dawida:

Szachy błyskawiczne