Szachowe święto na gnieźnieńskim Rynku

W piątek, 29 czerwca b.r. na gnieźnieńskim Rynku odbyła się niecodzienna impreza szachowa. Najpierw odbyło się przekazanie naszemu klubowi z rąk prezydenta Gniezna Jacka Kowalskiego kompletu szachów plenerowych, a następnie odbył się z udziałem 23 zawodników okolicznościowy turniej szachów błyskawicznych P 5′ na dystansie 9 rund. Zwyciężył Łukasz Bardeli przed Karolem Nawrockim – obaj po 8,5 punktów oraz Pawłem Nawrockim – 7 punktów.

 

 

Wkrótce przedstawimy na naszej stronie szczegółowy harmonogram kolejnych imprez szachowych, które zorganizowane zostaną na gnieźnieńskim Rynku w okresie wakacyjnym. Każdy amator królewskiej gry będzie mógł podczas nich rozegrać partię największym kompletem szachów istniejącym w Pierwszej Stolicy!

Zobacz także:

Relację z imprezy przygotowaną przez portal Informacjelokalne.pl

Szczegółowe wyniki turnieju błyskawicznego P 5′

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga

Relacja przygotowana przez Telewizję Gniezno