Szachy wracają do domu!

Po dwuletniej przerwie królewska gra ponownie zawita do Królewskiego Miasta Gniezna. Już w najbliższy piątek, 29 kwietnia b.r. o godzinie 17.30 rozpoczynamy Grand Prix 100-lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów w szachach szybkich. Pierwszy z 6 turniejów rozegrany zostanie w restauracji „Europejska” przy ulicy Dąbrówki, zaś pozostałe 5 w Starym Ratuszu przy ul. Rzeźnickiej (wejście od ul. Chrobrego). Udział w turniejach jest całkowicie bezpłatny. Szczegóły w zamieszczonym poniżej komunikacie organizacyjnym. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

I Turniej w serwisie Chessarbiter

Uwaga: przed rozpoczęciem pierwszego turnieju, czyli 29.04 o 17.30 planowane jest wręczenie pucharów i nagród zdobytych w turniejach rozgrywanych w formule online podczas pandemicznej przerwy.