Szkółka szachowa MOK – podział na grupy

Po dzisiejszym spotkaniu organizacyjnym odbytym podczas pierwszych zajęć szkółki szachowej MOK ustalono z Rodzicami, że we wtorki (17.00-19.00, sala 402) odbywać się będą spotkania dla grupy niezaawansowanej, zaś w czwartki (17.00-19.00, sala 419) spotkania dla grupy zaawansowanej. Proponujemy następujący podział na grypy wedle kryterium wynikającego z poziomu gry (posiadana kategoria szachowa) oraz wieku dziecka:

 

Grupa niezaawansowana – wtorek 17.00-19.00 sala 402

1. Krystian Obara

2. Gracjan Korytowski

3. Ola Hubert

4. Mateusz Kujawski

5. Anna Jurke

6. Dorota Doberschütz

7. Jarochna Jóźwiak

8. Igor Ryczkowski

9. Alan Kajdaniak

10. Norbert Walczak

11. Filip Imbiorowicz

12. Alicja Szeszycka

13. Karol Szeszycki

Grupa zaawansowana – czwartek 17.00-19.00 sala 419

1. Jakub Pogodziński

2. Wojtek Doberschütz

3. Szymon Dopierała

4. Karol Nawrocki

5. Marek Nawrocki

6. Dawid Nawrocki

7. Mikołaj Nawrocki

8. Zuzanna Szeląg

9. Piotr Kamiński

10. Jacek Chmielewski

11. Filip Krüger

12. Kacper Gumienny

(13. Szymon Nawrocki)

(14. Edyta Nawrocka)

(15. Antek Kamiński)

(16. Leszek Chmielewski)

Osoby, których imiona i nazwiska umieszczone są w nawiasach uczęszczać będą na zajęcia z grupą zaawansowaną warunkowo. Oznacza, to że na tym etapie ich szachowej edukacji bardziej odpowiednia byłaby dla nich grupa początkująca. Jednak ze względu na udział w grupie zaawansowanej starszego rodzeństwa i jednoczesnym braku możliwości ich rozdzielenia na dwie różne grupy warunkowo dopuszcza się możliwość uczęszczania na zajęcia z grupą zaawansowaną, zgodnie edukacyjną zasadą dorównywania do najlepszych. Osoby te muszą się jednak liczyć z koniecznością włożenia większego wysiłku i wykazania pełnego zaangażowania.

Przypominamy o przygotowaniu na zajęcia segregatora z wpinanymi kartkami oraz długopisów.

Wszystkie dzieci, które chciałby rozpocząć swoją przygodę z szachami i uczestniczyć w zajęciach szkółki szachowej MOK prosimy o kontakt mailowy: banachwl@interia.pl