Szkolenie w „Internetowej Akademii”

 Od Pana Łukasza Magdziaka z Wielkopolskiego Związku Szachowego otrzymaliśmy informację następującej treści:

Miło jest mi poinformować, iż w najbliższych tygodniach WZSzach planuje uruchomić “Internetową Akademię” mającą na celu szkolenie on-line wielkopolskich juniorów.

Oferta skierowana jest do zawodników zaawansowanych oraz średnio zaawansowanych, reprezentujących wielkopolskie kluby na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Z oferty mogą skorzystać Zawodnicy klubów, które nie posiadają zaległości finansowych względem WZSzach / PZSzach (roczne składki członkowskie itp.). Zajęcia planuję się prowadzić w grupach ok. 15 osobowych, dobranych pod względem posiadanego rankingu FIDE :
– poniżej 1400
– od 1400 do 1599
– od 1600 do 1799
– od 1800 wzwyż

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych trenerów i utytułowanych wielkopolskich zawodników: GM Jacek Tomczak, IM Krzysztof Chojnacki, FM Kamil Szadkowski. W przypadku dużego zainteresowania zajęciami, grono instruktorów zostanie poszerzone. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w godzinach popołudniowo – wieczornych.

W zależności od ilości zainteresowanych osób:

– planujemy, aby każdy z uczestników zajęć miałby zagwarantowane minimum cztery, półtoragodzinne szkolenia w miesiącu
– miesięczna odpłatność za zajęcia w granicach 60-100 zł od osoby ze zniżką dla członków kadry wojewódzkiej”.

Zainteresowane taką formą szkolenia osoby, proszę o informację mailową na adres l.magdziak@wzszach.poznan.pl do 31.03.2021 o chęci wzięcia udziału w zajęciach.
Pozwoli to przygotować “program nauczania” oraz „harmonogram
„.

Łukasz Magdziak