Szkółkowicze stawiali „Kroki Szachowe” w Marzeninie

W sobotę, 11 marca w Marzeninie odbył się turniej pod nazwą „Kroki Szachowe”. W najmłodszej grupie rozgrywek – do lat 10 – wzięli udział młodzi zawodnicy naszego klubu i uczestnicy Szkółki Szachowej MOK. Zawody, na których starcie stanęło 25 szachistów, rozegrano na dystansie 5 półgodzinnych rund. Drugie miejsce w rozgrywkach i pierwsze w klasyfikacji chłopców zajął Mikołaj Gubała, który zgromadził 4 punkty.

Pozostali nasi reprezentanci  uplasowali się na miejscach: 4. Adam Wiśniewski – 4 punkty (3 miejsce w klasyfikacji chłopców), 14. Adrian Kołodziński – 2 punkty, 17. Lena Frąckowiak – 2 punkty (4 miejsce w klasyfikacji dziewczynek) i 22. Antoni Foltynowicz – 1 punkt.

Zobacz także:

Wyniki turnieju „Kroki Szachowe”

Zdjęcia z turnieju