Szkółkowicze zagrali w Kostrzynie i Poznaniu

W sobotę, 8 kwietnia reprezentanci Chrobrego i uczestnicy Szkółki Szachowej MOK wzięli udział w turniejach szachów szybkich w Kostrzynie i Poznaniu.

W zorganizowanych w Kostrzynie Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików do lat 7 zagrał Krzysztof Ochotny. Mistrzostwa rozegrano na dystansie 7 półgodzinnych rund. W stawce 30 uczestników młody gnieźnianin zdobył 3 punkty i uplasował się na miejscu 18.

W Mistrzostwach SP 46 w Poznaniu, w grupie A, 26 młodych adeptów królewskiej gry z klas I-III rozegrało po 6 półgodzinnych partii. Kamil Kula zgromadził 3,5 punktów i uplasował się na miejscu 9, a Tymoteusz Bakaj zdobył 3 punkty, co pozwoliło mu zająć 14 lokatę.

W Mistrzostwach SP 46 w grupie B, dla uczniów klas IV-VI, zagrało 11 zawodników. Rozgrywki w tej grupie przeprowadzono na dystansie 7 półgodzinnych rund. Na 2 miejscu uplasował się Witold Lewandowski – 6,5 punktów, a na 9 Wiktoria Manuszewska – 2 punkty.

Zobacz także:

Wyniki Mistrzostw Wielkopolski Młodzików do lat 7

Wyniki Mistrzostw SP 46 klasy I-III

Wyniki Mistrzostw SP 46 klasy IV-VI

Zdjęcia z turnieju w Poznaniu nadesłane przez Wiolettę Bakaj

Zdjęcia z turnieju w Kostrzynie nadesłane przez Annę Ochotną