Szymon Banach triumfuje w Kaliszu!

Pewnym zwycięstwem Szymona Banacha zakończył się rozegrany w dniach 4-5 października 2014 roku 5-rundowy turniej szachów klasycznych III Kalisz OPEN FIDE.

Nasz zawodnik zgromadził 4,5 punktów i wyprzedził 45 zawodników z wielu ośrodków szachowych. Bardzo dobrze zaprezentował się w Kaliszu również Kamil Żurawski, który w konfrontacji z dużo bardziej doświadczonymi i utytułowanymi rywalami zgromadził 3 punkty i uplasował się na miejscu 11. Pozostali zawodnicy Chrobrego zakończyli rywalizację na następujących pozycjach: 26 Marek Romański – 2,5 punktów, 32 Wojciech Kukorowski – 2 punkty, 37 Mateusz Żurawski, 39 Maksymilian Łepski – obaj po 1,5 punktów, 42 Jan Kukorowski – 1 punkt.

 

 

Zobacz także:

Wyniki III Kalisz OPEN FIDE, Kalisz 4-5.10.2014 r.

Strona organizatora turnieju