„Tu Powstała Polska” – już 17 grudnia kolejny turniej szachów szybkich w Gnieźnie!

Po trzyletniej przerwie spowodowanej tzw. pandemią coronavirusa wznowiony zostaje turniej „Tu Powstała Polska”. W poprzednich edycjach rozgrywany był on w okresie między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem i miał formułę szachów klasycznych. W tym kierunku szły także tegoroczne plany, ale z powodu braku sali gry (zamknięty budynek MOK-u) zmuszeni jesteśmy zorganizować turniej w formule szachów szybkich (9 rund tempem 8’+4”).

Zatem turniej odbędzie się w niedzielę, 17 grudnia b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury.

Wszystkich miłośników szachów zapraszamy do zapoznania się z komunikatem organizacyjnym i zapisywaniem się na listę startową. Bardzo prosimy o terminowe dokonywanie opłaty turniejowej (vide obostrzenia ujęte w pkt. 4 komunikatu), co stanowić będzie deklarację uczestnictwa w turnieju. Ułatwi to w znacznym stopniu przygotowanie sali gry oraz zabezpieczenie niezbędnego sprzętu szachowego.  

LINK TURNIEJOWY WRAZ Z KOMUNIKATEM ORGANIZACYJNYM