Turniej Feryjny MOK 2011

W czwartek, 3 lutego b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się Turniej Feryjny, przeznaczony dla dzieci z gnieźnieńskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Wzięło w nim udział 27 młodych adeptów „królewskiej gry”, z których większość po raz pierwszy rywalizowała w turnieju szachowym.

W czwartek, 3 lutego b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się Turniej Feryjny, przeznaczony dla dzieci z gnieźnieńskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Wzięło w nim udział 27 młodych adeptów „królewskiej gry”, z których większość po raz pierwszy rywalizowała w turnieju szachowym.Zgodnie z przewidywaniami rozgrywki zdominowali juniorzy, którzy na co dzień podnoszą swoje umiejętności na zajęciach „Szkółki Szachowej MOK” i są członkami klubu LKS Chrobry Gniezno. Zwyciężył Karol Nawrocki, który w 6 partiach zgromadził 5,5 punktów i wyprzedził swojego młodszego brata Szymona Nawrockiego – 5 punktów oraz Jakuba Pogodzińskiego – 4,5 punktów. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, kalendarze oraz długopisy ufundowane przez Miejski Ośrodek Kultury. Turniej sędziował Szymon Banach.

 

Jednocześnie pragniemy zaprosić wszystkie dzieci do MOKu na zajęcia szkółki szachowej. Odbywają się one we wtorki lub w czwartki (do wyboru) w godzinach 17.00-19.00. Zapisy w pierwszym tygodniu po feriach zimowych.

Zobacz także:

Turniej Feryjny MOK luty 2011 – wyniki

Zdjęcia z turnieju