Turniej „Wyklętych” – ostatnie informacje organizacyjne

Do rozpoczęcia niedzielnego turnieju zostało kilkadziesiąt godzin. W związku z powyższym przekazujemy kilka ostatnich informacji organizacyjnych.

Przy wejściu na salę gry działać będzie sekretariat turnieju. Od godziny 8.45-9.45 prosimy o zgłaszanie się do niego w celu potwierdzenia uczestnictwa. Osoby, które nie wniosły jeszcze wpisowego będą miały wówczas okazję ją uiścić. Jednocześnie wszystkim uczestnikom turnieju wydawane będą okolicznościowe medale. Chcielibyśmy rozpocząć naszą imprezę planowo i w związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą o nie przybywanie na przysłowiową „ostatnią chwilę”.

Na terenie budynku wydzielone zostanie pomieszczenie gastronomiczne. Wraz z rozpoczęciem turnieju wydawana będzie herbata, kawa oraz słodki poczęstunek. Natomiast pomiędzy godziną 13.30 – 15.00 skosztować będzie można wojskowej grochówki. Cały poczęstunek jest oczywiście całkowicie bezpłatny.

Uczestników ubiegłorocznego turnieju prosimy bardzo o przybycie w koszulkach przygotowanych z okazji jego uczestnictwa.

Do zobaczenia w Pierwszej Stolicy!