Turniej „Wyklętych” – ostatnie informacje organizacyjne

Do rozpoczęcia sobotniego turnieju zostało kilkadziesiąt godzin. W związku z powyższym przekazujemy kilka ostatnich informacji organizacyjnych.

Najbliższy bezpłatny parking samochodowy znajduje się przy Centrum Handlowym Max (ul. Sobieskiego 17) około 450 metrów od sali gry. 

Przy wejściu na salę gry działać będzie sekretariat turnieju. Od godziny 8.45-9.45 prosimy o zgłaszanie się do niego w celu potwierdzenia uczestnictwa. Osoby, które nie wniosły jeszcze opłaty wpisowego będą miały wówczas okazję to uczynić. Jednocześnie wszystkim uczestnikom turnieju wydawane będą okolicznościowe koszulki (zgodne ze zgłaszanym przez Państwa podczas zapisów rozmiarem) oraz gadżety. 

Chcielibyśmy rozpocząć naszą imprezę planowo i w związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą o nie przybywanie na przysłowiową „ostatnią chwilę”.

Na terenie budynku wydzielone zostanie pomieszczenie gastronomiczne. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem turnieju wydawana będzie herbata, kawa oraz słodki poczęstunek. Natomiast pomiędzy godziną 13.30 – 15.00 skosztować będzie można wojskowej grochówki. Poczęstunek jest oczywiście całkowicie bezpłatny.

Do zobaczenia w Pierwszej Stolicy!