Turniej „Wyklętych” – prośba w sprawie koszulki

Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazywanie informacji o rozmiarze koszulki okolicznościowej, którą w dniu zawodów otrzyma każdy uczestnik III Ogólnopolskiego Turnieju Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – Gniezno 2016.

Przypominamy (zgodnie z informacjami zawartymi w opublikowanym komunikacie o turnieju), że:

– koszulki dostępne będą w rozmiarze: S, M, L, XL  

informcję należy przekazać Pawłowi Kamińskiemu na adres mailowy: pakamyk@wp.pl (w tytule maila podając: „Koszulka – Wyklęci”).

Prośbę kierujemy zarówno do osób, które już zapisały się do turnieju, jak i tych, które jeszcze tego nie uczyniły. 

Pamiętajmy, że zamówienie koszulki okolicznościowej oraz jego realizacja (zważywszy na spodziewaną dużą frekwencję) z oczywistych względów jest rozciągnięta w czasie. Chcąc zapewnić każdemu uczestnikowi koszulkę w odpowiednim rozmiarze koniecznym jest wcześniejsze zebranie informacji, o którą prosimy. 

Dlatego jeszcze raz zwracamy się do Państwa o możliwie szybką odpowiedź na naszą prośbę.