Turniej Żołnierzy Wyklętych – ostatnie informacje organizacyjne

Do rozpoczęcia naszych turniejów zostało kilkadziesiąt godzin. W związku z powyższym przekazujemy kilka ostatnich informacji organizacyjnych:

Najbliższe bezpłatne parkingi samochodowe znajdują się przy Hotelu Nest (ul. Sobieskiego 20) – oba około 450 metrów od sali gry. 

Przy wejściu na salę gry działać będzie sekretariat turnieju. Od godziny 8.45-9.45 prosimy o zgłaszanie się do niego w celu potwierdzenia uczestnictwa. Osoby, które nie wniosły jeszcze opłaty wpisowego będą miały wówczas okazję to uczynić. Jednocześnie wszystkim uczestnikom turnieju wydawane będą okolicznościowe koszulki (zgodne ze zgłaszanym przez Państwa podczas zapisów rozmiarem).

Chcielibyśmy rozpocząć naszą imprezę planowo i w związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą o nie przybywanie na przysłowiową „ostatnią chwilę”.

Na terenie budynku wydzielone zostanie pomieszczenie gastronomiczne („na piętrze”). Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem turnieju wydawana będzie herbata, kawa oraz słodki poczęstunek. Natomiast w porze obiadowej skosztować będzie można pizzę (sobota) lub wojskową grochówkę (niedziela). Poczęstunek jest oczywiście całkowicie bezpłatny.

Do zobaczenia w Pierwszej Stolicy!