Turnieje na pożegnanie wakacji z udziałem zawodników Chrobrego

Dobiegają końca wakacje, a wraz z nimi kończy się możliwość udziału w letnich turniejach szachowych. Zawodnicy Chrobrego skorzystali z ostatnich okazji i w miniony weekend wzięli udział w dwóch imprezach:

W piątek i sobotę 27 i 28 sierpnia w Bydgoszczy rozegrano zawody o Puchar „Minutor” Energia Gwiazda Bydgoszcz. W turnieju szachów błyskawicznych (9 rund tempem 3’+2”), w stawce 93 uczestników nasi reprezentanci uplasowali się na następujących pozycjach:

17 – Rafał Lubczyński
24 – Andrzej Józefczak
33 – Mirosław Sobczak

Wyniki turnieju

W turnieju szachów szybkich (9 rund tempem 12’+3”) w stawce 135 uczestników Chrobrzacy zakończyli rywalizację na następujących pozycjach:

5 – Rafał Lubczyński 
27 – Mirosław Sobczak 
39 – Wojciech Gawrysiak 
42 – Jakub Olejniczak

Wyniki turnieju

Natomiast w sobotę, 28 sierpnia b.r. we Włoszakowicach odbył się turniej „Żegnamy Wakacje” OPEN C. W 7-rundowym turnieju, rozegranym tempem 30’+30” udział wzięło 13 szachistów. Jedyny reprezentant Chrobrego – Jan Szeszycki uplasował się na drugim miejscu, wypełniając jednocześnie normę na III kategorię szachową.

Wyniki turnieju

Zdjęcia nadesłane przez Magdalenę Szeszycką